Nový článok 40 kg nadváhy ma priviedlo k úspechu

Autor: Karin Kováčová | 18.5.2011 o 11:25 | (upravené 18.5.2011 o 13:18) Karma článku: 16,19 | Prečítané:  11750x

Ktorú z nás netrápi nejaké to kilečko navyše? Koľko sme investovali do zaručených receptov na schudnutie, koľko vyskúšali diét, spaľovačov, pokúpili množstvo časopisov - kde jeden niečo odporúčal a druhý to vzápätí zaradil do série neosvedčených metód ... ?! Ešte kým som na sebe nosila svojich 40 kg navyše, patrila som presne k tej skupine ľudí, ktorí to skušali po stý krát a zakaždým pocítili sklamanie. Skončila  som pri zaručenom recepte - Nežer! a po týždni tohto skvelého nápadu ma hospitalizovali v nemocnici.

Začať znova a nevedieť ako, ma natoľko deprimovalo, že som sa posadila ku skvelej čokoláde /veď už iba dnes/. Po skvelej sieste som sa obalila do igelitov, natiahla tepláky a šla si zabehať. Teraz už s úsmevom spomínam na terén!Vybrala som si chodník okolo železničnej trate a dnes, keď so synom sledujem rozprávku o lokomotíve Thomas - spomeniem si na ten okamih, ako po prvom kilometri lapem po vzduchu, guľaté líca mi splívajú s bordovou teplákovou súpravou, pred očami tma - tunel ....

Rozhodla som sa vyhľadať odbornú pomoc!!! Vošla som do najznámejšieho fittnes centra, pri pohľade na mňa znechutený tréner zamrmlal niečo v duchu: " ... no tak čo ja viem , ty to nedokážeš... !"

V hlave mi hučalo, pocit hanby i beznádeje a potom slova .. ty to nedokážeš   .. ty to nedokážeš.... mi vírili v hlave celú noc. Paradoxne mi to všetko napokon dodalo takú silu a nastolo prevratné rozhodnutie - JA TO DOKÁŽEM!!!! ..... a dokázala! S odstupom času - až neskôr, keď som ten svoj 40 kg batoh zhodila, som uvažovala nad tým, kde som našla tú silu, to odhodlanie a pochopila som... chýbal mi motív!

Po roku, o 40 kg ľahšia, vošla som do toho istého fitnes, sedel tam ten istý tréner - no ja som bola iná.S okázalou ochotou mi začal vysvetľovať, čo všetko môže urobiť, aby som si svoju postavu zdokonalila .... Pripomenula som mu jeho neochotu spred roka. Posadil sa v údive a ako neskôr povedal - očakával slovný útok. Asi si viete predstaviť jeho doširoka otvorené ústa i oči, keď som mu vyjadrila vďaku. Vďaku za to, že som ho stretla, že reagoval ako reagoval! Bez neho by som to možno skutočne nedokázala! Hoci ubehlo už 15 rokov a z nás sa stali priatelia a kolegovia, je pre mňa  nesmierným potešením,   keď dokáže oceniť moju prácu, moju vôľu a odhodlanie  podeliť sa o skúsenosti. Svoju hmotnosť 47 kg si celé tie roky udržujem, venujem sa kráse, zdraviu a práci s ľuďmi - vďaka svojím 40 kg navyše som si zrejme našla i prácu, ktorá sa mi stala poslaním ... Ďakujem životu za všetko, čo som mohla prežiť a za všetkých, ktorých som mohla stretnúť...  inak by som nikdy nebola tým, čím som.

To, že mám K- vital beauty centrum, je naplnením môjho sna o tom, že chcem ľuďom pomáhať, chcem byť súčasťou toho, ako sa dokážu tešiť z každého malého úspechu. Chem zažiť a vidieť ich radosť, narastajúce sebavedomie. Chcem byť súčasťou toho, ako sa dokážu rozhodnúť a pozitívne menia svoj život... a som hrdá na to, že K-vital je súčasťou ich života.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?